Özgeçmiş
Özgeçmiş

SEVGİLİ SAHA KOMİSERİ ARKADAŞLARIM,

2012 YILINDA GÖREVE GELDİĞİMİZ ZAMANDAN İTİBAREN, YÖNETİM KURULUMUZLA BİRLİKTE EN İYİYE ULAŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAKTAYIZ. TABİKİ SİZLERİNDE DESTEĞİYLE

TÜM SORUNLARIMIZI AŞACAĞIMIZA İNANIYORUZ.

GENEL BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN, TFF EGE BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ HAMDİ KUTVAL, ASKF BAŞKANIMIZ HASİP ARIKAN, FUTBOL İL TEMSİLCİMİZ HAKAN AÇIKGÖZ, İL HAKEM KURULUMUZ, KULÜPLERİMİZ,ANTRENÖRLER DERNEĞİ İLE YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELERİMİZDE BİZE VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI KENDİLERİNE DERNEĞİMİZ ADINA TEŞEKKÜRLERİMİZİ ARZ EDİYORUZ.

BİZİM HEDEFLERİMİZ ÖNCELİKLE ÜYELERİMİZİN SORUNLARI İHTİYAÇLARI VE ÇÖZÜMLERİDİR.

DERNEĞİMİZİN HER TÜRLÜ İMKANI MEVCUT OLDUĞUNDAN AYNEN TASARRUF TEDBİRLERİNE DEVAM EDECEĞİZ VE HARCANAN HER KURUŞUN KENDİ EMEĞİMİZ OLDUĞU BİLİNCİYLE HAREKET EDECEĞİZ.

ÜYELERİMİZİN BİRBİRLERİNİ DAHA İYİ TANIMASI VE GÖREVLERİNDEKİ KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ İLE İLGİLİ BİLGİ GÜNCELLEMESİ İÇİN HER AY SEMİNER DÜZENLEYEREK BİR ARAYA GETİRMEK İSTİYORUZ. SEMİNERLERİMİZE ANTRENÖR YÖNETİCİ HAKEM GÖZLEMCİ DAVET EDEREK SORUNLARIMZIN ORTAK BİR PLATFORMDA DEĞERLENDİRİLMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ,

NAZİLLİ VE SÖKE İLÇELERİMİZDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELEREK SORUNLARINI DİNLEYECEK VE YÖNETİM KURULUMUZUN ÇALIŞMALARINI TÜM ŞEFFAFLIĞIYLA ANLATACAĞIZ YANİ BİZ ÜYELERİMİZE ULAŞACAĞIZ.

HER ÇARŞAMBA OLDUĞU GİBİ YÖNETİM KURULU TOPLANTILARIMIZI YAPARAK,ÜYELERİMİZİNDE DERNEĞİMİZE DAHA SIK GELMELERİNİ İSTİYORUZ.

HER SEZON SONUNDA OLDUĞU GİBİ YILSONU EĞLENCEMİZE BUNDAN SONRADA DEVAM EDECEĞİZ. SEZON İÇİNDE ÇEŞİTLİ AKTİVİTELERDE BULUNACAĞIZ. EŞLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZINDA BİR ARAYA GELMELERİNE İMKAN SAĞLAYACAĞIZ.

İNTERNET SAYFAMIZDAN HER TÜRLÜ DUYURUMUZU YAPARAK SİTEMİZİ GÜNCELLEYECEĞİZ.

CORANAVİRÜS PANDEMİ HASTALIĞI NEDENİYLE BİR YILDIR İLİMİZDE VE ÜLKEMİZDE AMATÖR FUTBOL OYNANMAMAKTADIR. BU HASTALIĞIN BİR AN ÖNCE BİTEREK, TÜM İNSANLIĞIN SAĞLIĞINA KAVUŞMASI VE YEŞİL SAHALARA İNMENİN HAYALİNİ ARZU ETMEKTEYİZ.

ASLINDA YAPACAĞIMIZ ÇOK ŞEY VAR AMA BUNUN İÇİN SİZİN DESTEĞİNİZE İHTİYACIMIZ VAR DOĞRU DÜRÜST ADİL BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA GİRDİĞİMİZ BU YOLDA SİZLERLE DAHA GÜZELE ULAŞMAK İSTİYORUZ GÖREVLERİNİZDE BAŞARILAR DİLİYOR.SAYGILAR SUNUYORUM.23.03.2021

YÖNETİM KURULU ADINA BAŞKAN

BAYRAM KURŞUNEL