Aydın Futbol Saha Komiserleri Derneği
Mac Atamaları

                        2018-2019 FUTBOL SEZONU SAHA KOMİSERİ GÖREVLENDİRME ÇİZELGESİ-18.HAFTA
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
18.01.2020 C.TESİ 12:00 AYDIN 1 NO U15 AY YILDIZSPOR GÜNEŞSPOR ZAFER SAKİNCİ
18.01.2020 C.TESİ 14:00 AYDIN 1 NO U19-1 S.H.Ç.E.K.SPOR SÖKESPOR RAMAZAN ÇİÇEK
18.01.2020 C.TESİ 16:00 AYDIN 1 NO B1A KUYULUSPOR KIZILCAKÖYSPOR NEJAT YALÇIN
18.01.2020 C.TESİ 12:00 AYDIN 2 NO U15 KADIKÖYSPOR AYDIN ZEYBEK GENÇLİK TİMUR BİRLİK
18.01.2020 C.TESİ 14:00 AYDIN 2 NO U15 YILDIZSPOR EVCİLERSPOR MEHMET ALİ DEMİR
18.01.2020 C.TESİ 14:00 İLHAMİ ORTEKİN ST. U19-1 AYDIN BŞB.SPOR ÇİNE MADRANSPOR KAHRAMAN BOZYİĞİT
18.01.2020 C.TESİ 14:00 İNCİRLİOVA YAN U19-1 İNCİRLİOVA BELEDİYE YILMAZSPOR MUSTAFA BOZKIR
18.01.2020 C.TESİ 12:00 SÖKE YAN U15 SÖKE İD.YRD. DİDİM BELEDİYESPOR TEKİN CEYLAN
18.01.2020 C.TESİ 14:00 SÖKE YAN U19-1 SÖKEGÜCÜSPOR KARDEŞKÖYSPOR TEKİN CEYLAN
18.01.2020 C.TESİ 12:00 DAVUTLAR ST. U15 KUŞADASISPOR FAY DENİZSPOR MEHMET ÖZER
18.01.2020 C.TESİ 14:00 DAVUTLAR ST. U15 DAVUTLAR BELEDİYE SÖKE G.B. MEHMET ÖZER
18.01.2020 C.TESİ 14:00 DİDİM YAN U19-1 DİDİM BELEDİYESPOR AYDINSPOR CEMAL ÖZBAY
18.01.2020 C.TESİ 14:00 KÖŞK ST. B1A KÖŞK BLD.DOĞANSPOR EVRANSPOR MEHMET SALİH ÇAVUŞ
18.01.2020 C.TESİ 14:00 SULTANHİSAR ST. B1A SULTANHİSARSPOR KADIKÖYSPOR YILMAZ ÇELİK
18.01.2020 C.TESİ 14:00 NAZİLLİ SÜMER 2 NO U19-1 YILDIZGÜCÜSPOR KÖPRÜLÜSPOR MEHMET GÖKER
18.01.2019 C.TESİ 14:00 KARACASU ST. B1A KARACASUSPOR SALAVATLI BELEDİYESPOR FAİK HELVACI
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
19.01.2020 PAZAR 12:00 AYDIN 1 NO U17 KADIKÖYSPOR KÖPRÜLÜSPOR EMRAH TOPÇU
19.01.2020 PAZAR 14:00 AYDIN 1 NO B1A EFELERSPOR AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR RAMAZAN ÇİÇEK
19.01.2020 PAZAR 16:00 AYDIN 1 NO B1A IŞIKLI DEMİRSPOR UMURLU BELEDİYESPOR ZEKERİYA MURAT ERİKLİ
19.01.2020 PAZAR 12:00 AYDIN 2 NO U17 UMURLU BELEDİYESPOR İ.G.GENÇ EFESPOR EDİP YANIĞBAŞ
19.01.2020 PAZAR 14:00 AYDIN 2 NO B1A YILMAZSPOR AKÇAOVA BELEDİYE KAHRAMAN BOZYİĞİT
19.01.2020 PAZAR 14:00 İLHAMİ ORTEKİN ST. SAL AYDIN BŞB.SPOR PAMUKÖRENSPOR NAZMİ ÇOMAK
19.01.2020 PAZAR 14:00 İNCİRLİOVA ÇİM U17 İNCİRLİOVA BELEDİYE SÖKE İD.YRD. YILMAZ ÇELİK
19.01.2020 PAZAR 12:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN SÖKE LATMOS SAYRAKÇI G.S.K SOMA ZAFER SPOR MUHARREM HORASAN
19.01.2020 PAZAR 14:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN 7 EYLÜL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ NAZİLLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ MUHARREM HORASAN
19.01.2020 PAZAR 14:00 KOÇARLI ST. SAL KOÇARLI MENDERES KUŞADASISPOR FAİK HELVACI
19.01.2020 PAZAR 12:00 GERMENCİK ST. U17 GERMENCİK BELEDİYE SÖKEGÜCÜSPOR RAMAZAN GÜNAYDIN
19.01.2020 PAZAR 14:00 GERMENCİK ST. SAL GERMENCİKSPOR KOÇARLI BELEDİYE RAMAZAN GÜNAYDIN
19.01.2020 PAZAR 14:00 SÖKE YAN B1A SÖKE GENÇLİKSPOR BAĞARASI BELEDİYE NEJAT YALÇIN
19.01.2020 PAZAR 12:00 GÜZELÇAMLI ST. U17 KUŞADASISPOR SÖKESPOR MEHMET ALİ DEMİR
19.01.2020 PAZAR 14:00 GÜZELÇAMLI ST. B1A KUŞADASI 1922 SÖKEGÜCÜSPOR MEHMET ALİ DEMİR
19.01.2020 PAZAR 14:00 DAVUTLAR ST. SAL DAVUTLAR BELEDİYE DİDİM BELEDİYE NURULLAH DİRİK
19.01.2020 PAZAR 12:00 DİDİM YAN U17 DİDİM BELEDİYESPOR FAY DENİZSPOR MEHMET ÖZLÜ
19.01.2020 PAZAR 14:00 DİDİM YAN B1A YENİHİSARSPOR ERSA SİGORTA ACARLAR MEHMET ÖZLÜ
19.01.2020 PAZAR 14:00 DİDİM ÇİM SAL DİDİMSPOR KUŞADASI TRABZON G. MUSTAFA KARADELİ
19.01.2020 PAZAR 14:00 ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. SAL ÇİNE MADRANSPOR AYDINSPOR MEHMET ÖZER
19.01.2020 PAZAR 14:00 KARPUZLU ST. B1A ULUKONAKSPOR S.H.Ç.E.K.SPOR ZAFER SAKİNCİ
19.01.2020 PAZAR 14:00 ATÇA ST. B1A ATÇA BELEDİYESPOR BOZYURTSPOR MUAMMER BAYAR
19.01.2020 PAZAR 12:00 İSABEYLİ ST. U17 İSABEYLİ ŞIRLANSPOR AYDIN BŞB.SPOR SALİH BAYTOK
19.01.2020 PAZAR 14:00 İSABEYLİ ST. SAL İSABEYLİ ŞIRLANSPOR ORTAKÇISPOR SALİH BAYTOK
19.01.2020 PAZAR 12:00 NAZİLLİ SÜMER 2 NO U17 NAZİLLİ SANAYİSPOR YILDIZSPOR YAŞAR ŞİMŞEK
19.01.2020 PAZAR 14:00 NAZİLLİ SÜMER 2 NO B1A YILDIZGÜCÜSPOR NAZİLLİ SANAYİSPOR RIFAT AKŞAHİN
19.01.2020 PAZAR 14:00 ADNAN MENDERES BAL AYDIN YILDIZSPOR BÖLMESPOR ERGÜN DENİZ
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
20.01.2020 P.TESİ 12:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 7 EYLÜL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YILMAZ ÇELİK
20.01.2020 P.TESİ 14:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN NAZİLLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ SÖKE LATMOS SAYRAKÇI G.S.K YILMAZ ÇELİK
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
21.01.2020 SALI 12:00 AYDIN 1 NO U15 GÜNEŞSPOR KADIKÖYSPOR MEHMET ÖZER
21.01.2020 SALI 14:00 AYDIN 1 NO U15 HİLALSPOR AY YILDIZSPOR MEHMET ÖZER
21.01.2020 SALI 16:00 AYDIN 1 NO U15 AYDIN ZEYBEK GENÇLİK YILDIZSPOR MUAMMER BAYAR
21.01.2020 SALI 14:00 SÖKE YAN U15 SÖKE G.B. SÖKE İD.YRD. NURULLAH DİRİK
21.01.2020 SALI 14:00 DAVUTLAR ST. U15 KUŞADASI KÜÇÜK ADA DAVUTLAR BELEDİYE SALİH BAYTOK
21.01.2020 SALI 14:00 DİDİM YAN U15 DİDİM BELEDİYESPOR KUŞADASISPOR ZAFER SAKİNCİ
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
22.01.2020 ÇARŞB. 12:00 AYDIN 1 NO U17 KÖPRÜLÜSPOR UMURLU BELEDİYE EDİP YANIĞBAŞ
22.01.2020 ÇARŞB. 14:00 AYDIN 1 NO U17 İ.G.GENÇ EFESPOR NAZİLLİ SANAYİSPOR NURULLAH DİRİK
22.01.2020 ÇARŞB. 16:00 AYDIN 1 NO U17 YILDIZSPOR İSABEYLİ ŞIRLANSPOR ZAFER SAKİNCİ
22.01.2020 ÇARŞB. 14:00 İLHAMİ ORTEKİN ST. U17 AYDIN BŞB.SPOR KADIKÖYSPOR YAŞAR ŞİMŞEK
22.01.2020 ÇARŞB. 12:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN SOMA ZAFER SPOR NAZİLLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ FAİK HELVACI
22.01.2020 ÇARŞB. 14:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN SÖKE LATMOS SAYRAKÇI G.S.K MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FAİK HELVACI
22.01.2020 ÇARŞB. 12:00 SÖKE YAN U17 SÖKESPOR GERMENCİK BELEDİYE TEKİN CEYLAN
22.01.2020 ÇARŞB. 14:00 SÖKE YAN U17 SÖKEGÜCÜSPOR İNCİRLİOVA BELEDİYE TEKİN CEYLAN
22.01.2020 ÇARŞB. 16:00 SÖKE YAN U17 SÖKE İD.YRD. DİDİM BELEDİYESPOR TEKİN CEYLAN
22.01.2020 ÇARŞB. 14:00 DAVUTLAR ST. U17 FAY DENİZSPOR KUŞADASISPOR MUAMMER BAYAR
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
23.01.2020 PERŞB. 12:00 AYDIN 1 NO U15 ASP SPOR İ.G.GENÇ EFESPOR MUAMMER BAYAR
23.01.2020 PERŞB. 14:00 AYDIN 1 NO U15 AL YILDIZSPOR GERMENCİKSPOR MUSTAFA KARADELİ
23.01.2020 PERŞB. 16:00 AYDIN 1 NO U15 KADIKÖYSPOR HİLALSPOR MUSTAFA KARADELİ
23.01.2020 PERŞB. 12:00 AYDIN 2 NO U15 AYDIN 1907 SPOR AYDIN BŞB.SPOR YAŞAR ŞİMŞEK
23.01.2020 PERŞB. 14:00 AYDIN 2 NO U15 YILDIZSPOR GÜNEŞSPOR EDİP YANIĞBAŞ
23.01.2020 PERŞB. 12:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN 7 EYLÜL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SÖKE LATMOS SAYRAKÇI G.S.K MUSTAFA BOZKIR
23.01.2020 PERŞB. 14:00 İNCİRLİOVA YAN Y.BYN MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SOMA ZAFER SPOR MUSTAFA BOZKIR
23.01.2020 PERŞB. 14:00 SÖKE YAN U15 SÖKE İD.YRD. KUŞADASI KÜÇÜK ADA MEHMET ÖZLÜ
23.01.2020 PERŞB. 12:00 DAVUTLAR ST. U15 KUŞADASISPOR SÖKE G.B. MEHMET ÖZER
23.01.2020 PERŞB. 14:00 DAVUTLAR ST. U15 FAY DENİZSPOR DİDİM BELEDİYESPOR MEHMET ÖZER
23.01.2020 PERŞB. 14:00 ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. U15 EVCİLERSPOR AYDIN ZEYBEK GENÇLİK ZAFER SAKİNCİ
23.01.2020 PERŞB. 14:00 SULTANHİSAR ST. U15 SALAVATLI BELEDİYE YİŞİL TİMSAHLARSPOR YILMAZ ÇELİK
23.01.2020 PERŞB. 14:00 YENİPAZAR ST. U15 K.M.YENİPAZAR İD.YRD. KÖPRÜLÜSPOR NURULLAH DİRİK
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
24.01.2020 CUMA 12:00 AYDIN 1 NO U17 İ.G.GENÇ EFESPOR YILDIZSPOR EDİP YANIĞBAŞ
24.01.2020 CUMA 14:00 AYDIN 1 NO U17 KADIKÖYSPOR İSABEYLİ ŞIRLANSPOR TEKİN CEYLAN
24.01.2020 CUMA 16:00 AYDIN 1 NO U17 UMURLU BELEDİYE AYDIN BŞB.SPOR MUAMMER BAYAR
24.01.2020 CUMA 14:00 İNCİRLİOVA YAN U17 İNCİRLİOVA BELEDİYE GERMENCİK BELEDİYE FAİK HELVACI
24.01.2020 CUMA 12:00 DAVUTLAR ST. U17 FAY DENİZSPOR SÖKESPOR SALİH BAYTOK
24.01.2020 CUMA 14:00 DAVUTLAR ST. U17 KUŞADASISPOR SÖKE İD.YRD. SALİH BAYTOK
24.01.2020 CUMA 14:00 DİDİM YAN U17 DİDİM BELEDİYESPOR SÖKEGÜCÜSPOR MEHMET ÖZER
24.01.2020 CUMA 14:00 NAZİLLİ SÜMER 2 NO U17 NAZİLLİ SANAYİSPOR KÖPRÜLÜSPOR MUSTAFA KARADELİ
               
  MEHMET ÖZLÜ     MEHMET ÖZER   TEKİN CEYLAN BAYRAM KURŞUNEL
  SKAS     SKAS     RAPORTÖR BAŞKAN